Portal o Alternatywnych Spółkach Inwestycyjnych

O Kancelarii Destrier

Kim jesteśmy i czym się zajmujemy?

Prawo w Polsce jest bardzo skomplikowane i zgodzi się z tym każdy, kto choć raz zetknął się z przepisami w praktyce. Chodzi tak naprawdę o wszystko: podatki, działalność gospodarczą, założenie startupu, ale także o bardziej specjalistyczne obszary, jak obsługa korporacyjna, transakcje M&A, własność intelektualną czy fundusze inwestycyjne. Destrier to specjalistyczna grupa, która pomoże Ci w różnych obszarach prawa – zarówno jako osobie prywatnej, jak i instytucji. 

W czym możemy Ci pomóc? 

Zawiłości prawne są w zasadzie nie do przeskoczenia przez kogoś, kto nie obcuje z nim na co dzień. Nie ma więc niczego złego w tym, że pewne zagadnienia są Ci obce, o innych zaś słyszałeś, jednak nie znasz się na nich bliżej. Porady prawne oraz doradztwo księgowe to tematy, którymi zajmujemy się na co dzień

Kancelaria prawna Destrier tworzy grupę na którą składa się kilka podmiotów doradczych z różnych dziedzin. Oferujemy obsługę prawną, księgową i podatkową, a także w zakresie transakcji, obsługi korporacyjnej i w audytach. 

Dzięki temu, że skupiamy specjalistów z różnych dziedzin, możemy zaoferować kompleksową i rzetelną obsługę w każdej dziedzinie prawa. Niezależnie od tego, czy przychodzisz do nas jako osoba prywatna, czy przedsiębiorca, możesz liczyć na szybką i rzetelną pomoc w każdej dziedzinie. 

ASI i inne fundusze

Tym, co wyróżnia nas na tle wielu innych kancelarii, jest również to, że jesteśmy zorientowani w ASI, a także funduszach venture capital. Dzięki temu możesz bez obaw o przyszłość swoją i swojego kapitału zainwestować w coś, co przyniesie Ci zysk. W sprawach związanych z ASI porad udzieli nasz specjalista dr Michał Żółtowski. 

To jednak nie wszystko. W zakresie naszych usług znajduje się również doradztwo w zakresie spółek technologicznych, startupów, a także spółek w fazie wzrostu. 

Reasumując: polskie prawo, nawet w niszowych kwestiach, nie ma przed nami żadnych tajemnic. Fachowe i szybkie doradztwo w wielu różnych kwestiach jest możliwe dzięki wykwalifikowanemu zespołowi specjalistów z różnych dziedzin prawa.