KANCELARIA
ZESPÓŁ
OFERTA

Destrier Osobisty Prawnik jest ofertą skierowaną do osób poszukujących stałej opieki prawnej na najwyższym poziomie dla siebie oraz swojej rodziny.

Nawet najlepsza znajomość prawa bez poznania specyfiki danej osoby, rodziny, czy sytuacji nie pozwala odnaleźć właściwego rozwiązania. Dlatego chcemy poznać naszych Klientów, żeby zaproponować rozwiązania szyte na miarę.

Uważamy, że problemom prawnym należy przede wszystkim zapobiegać – staramy się uwrażliwić Klientów odpowiednio wcześnie.

Stała relacja, oparta na wzajemnym zaufaniu, przynosi najlepsze rezultaty.

Szanujemy czas naszych Klientów, dlatego świadczymy usługi dynamicznie.

Każdym Klientem na stałe opiekuje się dwóch osobistych prawników, do których zawsze mogą Państwo się zwrócić.

Szczególną specjalizacją naszej kancelarii, a także unikatową usługą na polskim rynku usług prawniczych, jest kompleksowe doradztwo prawne w zakresie zarządzania majątkiem w rodzinie (usługa family office). Jest to oferta skierowana do osób, które zgromadziły pewien majątek, a którym zależy, by nie uległ on rozproszeniu, lecz powiększał się lub pozostał w rękach jednej rodziny. Dotyczy to zarówno zabezpieczenia rodzinnego przedsiębiorstwa, nieruchomości, czy dzieł sztuki, jak i przekazywania tych wartości następnym pokoleniom.

Proponujemy bezpieczne i korzystne fiskalnie rozwiązania pozwalające utrzymać i pomnożyć majątek w rodzinie. Nasza oferta skierowana jest również do właścicieli firm rodzinnych, które obsługujemy w ramach oferty Destrier Przedsiębiorcy.